text-decoration

ISIC Õpilaspilet tavakaardina

Kaart kehtib õpilasstaatust tõendava dokumendina rohkem kui 120 riigis ja pakub soodustusi Eesti 1000 ja välismaal u 130 000 müügikohas. Soodustustega saad tutvuda siin.

Rahvusvaheline ISIC õpilaspilet kehtib üks-, kaks- või kolm õppeaastat. Kehtivusaeg algab 1. augustil ning lõppeb järgmise kalendriaasta lõpus. 

ISIC õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardine ühissõidukites, selleks tuleb kaart registreerida pilet.ee leheküljel.

text-decoration

SEB ISIC Õpilase pangakaart

Kaart ühendab endas rahvusvahelise ISIC õpilaspileti ja Mastercardi deebetkaardi. ISIC pangakaardiga saate teha igapäevaseid pangatehinguid ning tõestada õpilasstaatust. Sellele kaardile laienevad kõik ISIC soodustused nii Eestis kui välismaal. ISIC õpilase pangakaarti saab tellida SEB panga kaudu: 

SEB ISIC õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardine ühissõidukites, selleks tuleb kaart registreerida pilet.ee leheküljel.

Eesti Õpilaspilet

Eesti õpilaspilet tõendab õpilasstaatust Eesti-siseselt. Eesti õpilaspiletile ei laiene ISIC õpilaspileti soodustused. Kaart kehtib elektrooniliselt 3 õppeaastat ning visuaalselt ühe õppeaasta - kaardile kleebitakse iga õppeaasta alguses kehtivusaega tähistav kleebis, mis kehtib kuni järgmise õppeaasta 1. oktoobrini.

Eesti õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardine ühissõidukites, selleks tuleb kaart registreerida pilet.ee leheküljel.