Eesti Üliõpilaskondade Liidu väljastatavad kaardid

eduid.ee-st on võimalik taotleda nii ISIC õpilas- ja üliõpilaspiletit, ITIC õpetajakaarti, IYTC noortekaarti, Eesti õpilas- ja üliõpilaspiletit kui ka muid õppeasutusega seotud kaarte.

ISIC-kaardid on rahvusvaheliselt kehtivad õpilas- ja üliõpilaspiletid, õpetajakaardid ja noortekaardid, mis võimaldavad kaardi omanikul saada erinevaid soodustusi üle maailma. ISIC-kaarte väljastatakse 127 riigis ja tänaseks on kaardiomanikke üle 43 miljoni.

ISIC-kaardid jagunevad kaheks:
1) Tavakaardid ehk eduid.ee süsteemist tellitud kaardid, millel ei ole pangakaardi funktsiooni. Kaardi taotlemiseks tuleb eduid.ee keskkonda sisse logida ning lihtsate etappide läbimise teel kaart taotleda. 
2) Liitkaardid ehk pangast tellitud kaardid, millel on lisaks ka pangakaardi funktsioon.
Pangafunktsiooniga kaardi tellimiseks tuleb pöörduda panga poole:
SEB pank väljastab ISIC õpilaspiletit, ISIC üliõpilaspiletit ning ITIC õpetajakaarti.
Swedbank väljastab ISIC üliõpilaspiletit.
 
Taotlemise juhend

Et eduid.ee-st kaarti taotleda, tuleb teha järgmist:
  1. Vali sobiv autentimisviis;
  2. Klikka nupule ,,Telli kaart”;
  3. Läbi taotlusprotsess ja täida vajalikud lahtrid;
  4. Tasu kaardi eest või saa kinnitus kaardi kompenseerimisest;
  5. Oota kaardi saabumist. Kaarti on võimalik tellida postiga koju, EÜL-i kontorisse ning teatud juhtudel Sinu kooli. Kui tellid kaardi koju, saabub see Sinu postkasti 10 tööpäeva jooksul. Kui tellisid kaardi EÜL-i kontorisse või kooli, antakse sellest sulle e-posti teel märku;
  6. Naudi kaarti ja selle hüvesid! Kindlasti tutvu ISIC kaardi soodustustega siin ja tõmba endale ka ISIC mobiiliapp, mille leiad siit:
ISIC Global App (iOS)
ISIC Global App (Android)